Od 1976 roku specjalizujemy się w produkcji skrzynek na listy, wyrobów mosiężnych i nierdzewnych. Wieloletnie doświadczenie i  wysokie zaawansowanie techniczne pozwalają nam na produkcję wyrobów w najwyższej jakości. Wykorzystujemy surowce producentów z Polski, Szwecji i Austrii. Polecamy państwu szeroką gamę produktów tj. skrzynki na listy, które od lat są znane na rynku zarówno polskim jak i europejskim. Posiadamy bogaty park maszynowy, własne biuro projektowe i fachowców, którzy są w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.
Od wielu lat bierzemy udział  w imprezach wystawienniczych na terenie kraju i za granicą. W Polsce mogli państwo oglądać nasze stoisko między innymi na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA, na które  serdecznie zapraszamy również  w roku 2007.

Polecamy Państwu skrzynki na listy oddawcze i nadawcze. Zajmujemy się również projektowaniem i wykonujemy urządzenia do odbioru poczty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Projektujemy i produkujemy wyroby mosiężne: klamki tradycyjne, klamki do drzwi zewnętrznych, kołatki, ograniczniki drzwiowe, litery i cyfry.

[#area3]