Skrzynki na listy przerzutowe


 

 

 Skrzynka na listy PSLO 1137 jest to skrzynka przeznaczona do montażu w przegrodzie budowlanej lub w stałej części drzwi aluminiowych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków wielorodzinnych.  Otwór wrzutowy znajduje się w płycie czołowej skrzynki gdzie umieszcza się korespondencję. Odbiór poczty następuje od strony wewnętrznej modułu (w środku budynku).  Skrzynka jest produkowana w zestawach dla 2-40 lokatorów. Otwarcie klapki maskującej następuje na zewnątrz płyty czołowej. Opcjonalnie klapka może być wyposażona w elementy powodujące wygłuszenie podczas jej  zamykania. Istnieje możliwość zastosowania w skrzynce klapki aluminiowej.   Drzwiczki mogą być  wyposażone w plastikowy wizytownik lub otwory podglądowe. Drzwiczki skrzynki lokatorskiej  zamykane są wysokiej jakości zamkiem cylindrycznym o małej powtarzalności,  zaopatrzonym w komplet dwóch kluczy. Konstrukcja drzwiczek  zabezpiecza korespondencję przed wyjęciem jej przez osoby trzecie. Drzwiczki kasety lokatorskiej mogą być wyposażone w dodatkowy element podwyższający poziom bezpieczeństwa korespondencji.   Skrzynki wykonane są z blachy stalowej  ocynkowanej lub kwasoodpornej. Wymiary otworu wrzutowego według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury lub PN-EN13724, opcjonalnie istnieje możliwość regulacji wysokości otworu wrzutowego. Skrzynki lokatorskie mogą być lakierowane na dowolny kolor wg palety RAL. Stosujemy lakiery wiodących producentów - strukturalne jak i gładkie w różnym stopniu połysku. Posiadamy profesjonalną lakiernię proszkową co zapewnia doskonałą jakość i trwałość powłoki lakierniczej. Moduł skrzynki może być wyposażony w kątownik maskujący. Opcjonalnie istnieje możliwość wbudowania panelu domofonowego lub videodomofonowego. . Zestawy skrzynek lokatorskich mogą być uzupełnione dodatkowo o numer domu, nazwę ulicy, nr klatki,  oświetlenie.
Wymiary kasety: szer. x wys. głęb. w mm – 381 x 114 x 272

 


Skrzynka lokatorska  PSLK 1137 jest to skrzynka przeznaczona do montażu w przegrodzie budowlanej lub w stałej części drzwi aluminiowych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków wielorodzinnych.  Otwór wrzutowy znajduje się w płycie czołowej skrzynki gdzie umieszcza się korespondencję. Odbiór poczty następuje od strony wewnętrznej modułu (w środku budynku).  Skrzynka jest produkowana w zestawach dla 2-40 lokatorów. Otwarcie klapki maskującej następuje na zewnątrz płyty czołowej. Opcjonalnie klapka może być wyposażona w elementy powodujące wygłuszenie podczas jej  zamykania. Istnieje możliwość zastosowania w skrzynce klapki aluminiowej.   Drzwiczki mogą być  wyposażone w plastikowy wizytownik lub otwory podglądowe. Drzwiczki skrzynki lokatorskiej  zamykane są wysokiej jakości zamkiem cylindrycznym o małej powtarzalności,  zaopatrzonym w komplet dwóch kluczy. Konstrukcja drzwiczek  zabezpiecza korespondencję przed wyjęciem jej przez osoby trzecie. Drzwiczki kasety lokatorskiej mogą być wyposażone w dodatkowy element podwyższający poziom bezpieczeństwa korespondencji.   Skrzynki wykonane są z blachy stalowej  ocynkowanej i kwasoodpornej. Wymiary otworu wrzutowego według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury lub PN-EN13724, opcjonalnie istnieje możliwość regulacji wysokości otworu wrzutowego. Skrzynki lokatorskie mogą być lakierowane na dowolny kolor wg palety RAL. Stosujemy lakiery wiodących producentów - strukturalne jak i gładkie w różnym stopniu połysku. Posiadamy profesjonalną lakiernię proszkową co zapewnia doskonałą jakość i trwałość powłoki lakierniczej. Moduł skrzynki może być wyposażony w kątownik maskujący. Opcjonalnie istnieje możliwość wbudowania panelu domofonowego lub videodomofonowego. . Zestawy skrzynek lokatorskich mogą być uzupełnione dodatkowo o numer domu, nazwę ulicy, nr klatki,  oświetlenie.
Wymiary kasety: szer. x wys. głęb. w mm – 381 x 114 x 272

   

 


Skrzynka na listy PALS 1127 jest to skrzynka przeznaczona do montażu w przegrodzie budowlanej lub w stałej części drzwi aluminiowych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków wielorodzinnych.  Otwór wrzutowy znajduje się w płycie czołowej skrzynki gdzie umieszcza się korespondencję. Odbiór poczty następuje od strony wewnętrznej modułu (w środku budynku).  Skrzynka jest produkowana w zestawach dla 2-40 lokatorów. Otwarcie klapki maskującej następuje na zewnątrz płyty czołowej. Opcjonalnie klapka może być wyposażona w elementy powodujące wygłuszenie podczas jej  zamykania. Istnieje możliwość zastosowania w skrzynce klapki aluminiowej.   Drzwiczki mogą być  wyposażone w plastikowy wizytownik lub otwory podglądowe. Drzwiczki skrzynki lokatorskiej  zamykane są wysokiej jakości zamkiem cylindrycznym o małej powtarzalności,  zaopatrzonym w komplet dwóch kluczy. Konstrukcja drzwiczek  zabezpiecza korespondencję przed wyjęciem jej przez osoby trzecie. Płyty czołowe skrzynki lokatorskiej mogą być wyposażone w dodatkowy element podwyższający poziom bezpieczeństwa korespondencji.   Skrzynki wykonane są z blachy stalowej  ocynkowanej lub kwasoodpornej. Wymiary otworu wrzutowego według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury lub PN-EN13724, opcjonalnie istnieje możliwość regulacji wysokości otworu wrzutowego. Skrzynki lokatorskie mogą być lakierowane na dowolny kolor wg palety RAL. Stosujemy lakiery wiodących producentów - strukturalne jak i gładkie w różnym stopniu połysku. Posiadamy profesjonalną lakiernię proszkową co zapewnia doskonałą jakość i trwałość powłoki lakierniczej. Moduł skrzynki może być wyposażony w kątownik maskujący. Opcjonalnie istnieje możliwość wbudowania panelu domofonowego lub videodomofonowego. . Zestawy skrzynek lokatorskich mogą być uzupełnione dodatkowo o numer domu, nazwę ulicy, nr klatki,  oświetlenie.
Wymiary kasety: szer. x wys. głęb. w mm – 271 x 114 x 372

 

Skrzynka lokatorska  PALK 1127 jest to skrzynka przeznaczona do montażu w przegrodzie budowlanej  wewnątrz jak i na zewnątrz budynków wielorodzinnych.  Otwór wrzutowy znajduje się części czołowej w drzwiczkach. Skrzynka jest produkowana w zestawach dla 2-40 lokatorów. Każdy panel wyposażony jest we wzmocnione drzwiczki z otworem wrzutowym zabezpieczonym klapką, której otwarcie następuje na zewnątrz drzwiczek. Opcjonalnie klapka może być wyposażona w elementy powodujące wygłuszenie podczas jej  zamykania. Istnieje możliwość zastosowania w skrzynce klapki aluminiowej.   Drzwiczki mogą być  wyposażone w plastikowy wizytownik lub otwory podglądowe. Drzwiczki skrzynki lokatorskiej  zamykane są wysokiej jakości zamkiem cylindrycznym o małej powtarzalności,  zaopatrzonym w komplet dwóch kluczy. Konstrukcja drzwiczek  zabezpiecza korespondencję przed wyjęciem jej przez osoby trzecie. Płyty czołowe kasety lokatorskiej mogą być wyposażone w dodatkowy element podwyższający poziom bezpieczeństwa korespondencji.   Skrzynki wykonane są z blachy stalowej  ocynkowanej i kwasoodpornej. Wymiary otworu wrzutowego według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury lub PN-EN13724, opcjonalnie istnieje możliwość regulacji wysokości otworu wrzutowego. Skrzynki lokatorskie mogą być lakierowane na dowolny kolor wg palety RAL. Stosujemy lakiery wiodących producentów - strukturalne jak i gładkie w różnym stopniu połysku. Posiadamy profesjonalną lakiernię proszkową co zapewnia doskonałą jakość i trwałość powłoki lakierniczej. Moduł skrzynki może być wyposażony w kątownik maskujący. Opcjonalnie istnieje możliwość wbudowania panelu domofonowego.
Wymiary kasety: szer. x wys. głęb. w mm – 271 x 114 x 372

 Skrzynka lokatorska PBSO 3337 jest to skrzynka przeznaczona do montażu w przegrodzie budowlanej lub w stałej części drzwi aluminiowych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków wielorodzinnych.  Otwór wrzutowy znajduje się w płycie czołowej skrzynki gdzie umieszcza się korespondencję. Odbiór poczty następuje od strony wewnętrznej modułu (w środku budynku).  Skrzynka jest produkowana w zestawach dla 2-40 lokatorów. Otwarcie klapki maskującej następuje na zewnątrz płyty czołowej. Opcjonalnie klapka może być wyposażona w elementy powodujące wygłuszenie podczas jej  zamykania. Istnieje możliwość zastosowania w skrzynce klapki aluminiowej.   Drzwiczki mogą być  wyposażone w plastikowy wizytownik lub otwory podglądowe. Drzwiczki skrzynki lokatorskiej  zamykane są wysokiej jakości zamkiem cylindrycznym o małej powtarzalności,  zaopatrzonym w komplet dwóch kluczy. Konstrukcja drzwiczek  zabezpiecza korespondencję przed wyjęciem jej przez osoby trzecie. Drzwiczki kasety lokatorskiej mogą być wyposażone w dodatkowy element podwyższający poziom bezpieczeństwa korespondencji.   Skrzynki wykonane są z blachy stalowej  ocynkowanej lub kwasoodpornej. Wymiary otworu wrzutowego według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury lub PN-EN13724, opcjonalnie istnieje możliwość regulacji wysokości otworu wrzutowego. Skrzynki lokatorskie mogą być lakierowane na dowolny kolor wg palety RAL. Stosujemy lakiery wiodących producentów - strukturalne jak i gładkie w różnym stopniu połysku. Posiadamy profesjonalną lakiernię proszkową co zapewnia doskonałą jakość i trwałość powłoki lakierniczej. Moduł skrzynki może być wyposażony w kątownik maskujący. Opcjonalnie istnieje możliwość wbudowania panelu domofonowego lub videodomofonowego. . Zestawy skrzynek lokatorskich mogą być uzupełnione dodatkowo o numer domu, nazwę ulicy, nr klatki,  oświetlenie. 
Wymiary kasety: szer. x wys. głęb. w mm – 381 x 334 x 113

 

Skrzynka na listy PBSK 3337 jest to skrzynka przeznaczona do montażu w przegrodzie budowlanej lub w stałej części drzwi aluminiowych wewnątrz jak i na zewnątrz budynków wielorodzinnych.  Otwór wrzutowy znajduje się w płycie czołowej skrzynki gdzie umieszcza się korespondencję. Odbiór poczty następuje od strony wewnętrznej modułu (w środku budynku).  Skrzynka jest produkowana w zestawach dla 2-40 lokatorów. Otwarcie klapki maskującej następuje na zewnątrz płyty czołowej. Opcjonalnie klapka może być wyposażona w elementy powodujące wygłuszenie podczas jej  zamykania. Istnieje możliwość zastosowania w skrzynce klapki aluminiowej.   Drzwiczki mogą być  wyposażone w plastikowy wizytownik lub otwory podglądowe. Drzwiczki skrzynki lokatorskiej  zamykane są wysokiej jakości zamkiem cylindrycznym o małej powtarzalności,  zaopatrzonym w komplet dwóch kluczy. Konstrukcja drzwiczek  zabezpiecza korespondencję przed wyjęciem jej przez osoby trzecie. Drzwiczki kasety lokatorskiej mogą być wyposażone w dodatkowy element podwyższający poziom bezpieczeństwa korespondencji.   Skrzynki wykonane są z blachy stalowej  ocynkowanej i kwasoodpornej. Wymiary otworu wrzutowego według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury lub PN-EN13724, opcjonalnie istnieje możliwość regulacji wysokości otworu wrzutowego. Skrzynki lokatorskie mogą być lakierowane na dowolny kolor wg palety RAL. Stosujemy lakiery wiodących producentów - strukturalne jak i gładkie w różnym stopniu połysku. Posiadamy profesjonalną lakiernię proszkową co zapewnia doskonałą jakość i trwałość powłoki lakierniczej. Moduł skrzynki może być wyposażony w kątownik maskujący. Opcjonalnie istnieje możliwość wbudowania panelu domofonowego lub videodomofonowego. . Zestawy skrzynek lokatorskich mogą być uzupełnione dodatkowo o numer domu, nazwę ulicy, nr klatki,  oświetlenie.
Wymiary kasety: szer. x wys. głęb. w mm – 381 x 334 x 113

[#area3]